Öncelikle bağlanmak istediğiniz cihazlarda evrensel interkom özelliği olduğundan emin olunuz.

ALPHA KIE ve KN1000 için bluetooth interkomlar arası eşleşme prosedürü;

  1. ALPHA KIE / KN1000 interkom cihazınızı güç tuşuna uzun süreli basarak, mavi-kırmızı yanacak şekilde eşleşme moduna getiriniz.
  2. Bağlanmak istediğiniz diğer cihazı da kendi eşleşme prosedürü çerçevesinde eşleşme moduna getiriniz.
  3. Cihazlar bir süre sonra birbirini görecek ve bağlantı gerçekleşecektir. Gerçekleşmemesi durumunda aynı prosedürü tekrar deneyiniz veya diğer cihazın üreticisinden destek talep ediniz.

KN2000 ve KN4000 için bluetooth interkomlar arası eşleşme prosedürü;

  1. KN2000 / KN4000 interkom cihazınızı güç tuşuna basarak açınız. “Merhaba” ve “Batarya” ibaresini duyduktan sonra cihazın interkom tuşuna uzun süreli basılı tutarak, mavi-kırmızı yanacak şekilde eşleşme moduna getiriniz.
  2. Bağlanmak istediğiniz diğer cihazı da kendi eşleşme prosedürü çerçevesinde eşleşme moduna getiriniz.
  3. Cihazlar bir süre sonra birbirlerini görecek ve bağlantı gerçekleşecektir. Gerçekleşmemesi durumunda aynı prosedürü tekrar deneyiniz veya diğer cihazın üreticisinden destek talep ediniz.

ÖNEMLİ NOT: Öncelikle Cardo ve Sena marka cihazlar başta olmak üzere, yazılım güncellemesi alan diğer interkomlarda cihazınızı son sürüm yazılıma güncellediğinizden emin olunuz. Telefon uygulaması üzerinden kullandığınız diğer cihazların telefon uygulamalarının güncelleştirmelerini gerçekleştirmeyi unutmayınız!